Nowa umowa o współpracy

NordicHouse nawiązał niedawno współpracę z duńsko-kanadyjską firmą LoggerFlex mającą na celu wprowadzenie produktów tej firmy na polski rynek. Chodzi zwłaszcza o znalezienie generalnego importera produktów firmy.

LoggerFlex to kanadyjski producent inteligentnych rejestratorów danych i urządzeń monitorujących. Ideą LoggerFlex jest wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii z łatwym interfejsem, aby zdemokratyzować urządzenia naukowe. Obecnie te inteligentne rejestratory danych i systemy alarmowe są w stanie automatycznie monitorować i dokumentować.

LoggerFlex zapewnia łatwe, proste i bezpieczne rozwiązania do pozyskiwania danych i zdalnego monitorowania. Stosując modele firmy, problemy monitorowania parametrów środowiskowych można rozwiązać za pomocą prostej i łatwej w użyciu technologii.

Wysiłki firmy są ukierunkowane na dostarczanie rozwiązań monitorujących w jak najbardziej elastyczny sposób, aby umożliwić bezproblemowe korzystanie z nich w dowolnym aspekcie. Rozwiązania te opierają się na odporności na warunki rzeczywiste, prostocie instalacji i bezobsługowości w połączeniu z przejrzystym interfejsem. System monitoruje swoje zmienne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Jeśli zmienne klienta przekroczą lub spadną poniżej żądanego limitu, klient otrzyma wiadomość tekstową (SMS) i powiadomienie e-mail. Nie trzeba niczego weryfikować ręcznie.