Spotkanie świąteczne w NordicHouse

Z okazji zbliżających się świąt oraz zakończenia procesu przeprowadzki z ul. św. Anny do nowej siedziby na ul. Studenckiej 15/2a, NordicHouse zorganizował w dniu 12.12.2022 spotkanie świąteczne i networkingowe dla Członków i Partnerów SPCleantech klastra. Podczas spotkania goście mogli zapoznać się z nowymi lokalami klastra składającymi się z kameralnej, wspaniale wyposażonej sali konferencyjnej oraz nowych lokali biurowych.

Celem spotkania networkingowego była także wymiana kontaktów i nawiązanie relacji, poznanie nowych, ciekawych ludzi, być może przyszłych partnerów biznesowych, poszerzenie kręgu znajomości w biznesie

W nieformalnej atmosferze uczestnicy spotkania mieli czas, by się poznać, porozmawiać, dowiedzieć więcej o aktualnych i planowanych działaniach.

Na koniec spotkania uczestnicy wylosowali nagrody od NordicHouse i SPCleantech oraz od członka klastra, firmy Salon Reklamy.

Serdecznie dziękujemy za przybycie na spotkanie Członków i Partnerów klastra oraz życzymy wszystkim owocnej i udanej współpracy w nowym 2023 roku.